niedziela, 21 kwietnia 2019

Życzenia Wielkanocne

Liczyłam na to, że przed Wielkanocą uda mi się napisać jeszcze jedną recenzję, jednak malowanie mieszkania, problem z okiem, pogrzeb w bliskiej rodzinie i wyjazd na drugi koniec Polski skutecznie te plany zweryfikowały ;) Jednak co się odwlecze, to nie uciecze - moja opinia na temat kremu Dr Jart+ pojawi się w następnej kolejności :) A dziś z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, chciałabym życzyć Wam, aby były one pogodne, radosne i spędzone w miłej, rodzinnej atmosferze oraz przede wszystkim "w komplecie". 
źródło
A tak bardziej ogólnie: dużo zdrowia, wyjątkowego szczęścia, satysfakcji, wielkiej i gorącej miłości, aby niczego Wam nie brakowało, oraz aby każdy kolejny dzień był lepszy niż poprzedni. Bardzo dziękuję też, że o mnie pamiętacie i tu zaglądacie. Wesołych Świąt i mokrego dyngusa! Mam również nadzieję, że Wielkanocny Króliczek będzie pamiętał o "jajku niespodziance" specjalnie dla Was ;)
P.S. Może w końcu w tym roku dopisze nam też pogoda! :) Z nowym postem na pewno wrócę po Świętach, a tymczasem lecę się pakować i jedziemy do rodziców :)
P.S.2 Może ktoś nie widział jeszcze mojego posta z nowościami? ;)

12 komentarzy :

Bardzo mi miło, że chcesz do mnie zaglądać i czasem zostawić po sobie komentarz ;* Jeśli zaobserwujesz mojego bloga: daj znać! ;) Na pewno Cię wtedy odwiedzę :)