sobota, 11 kwietnia 2020

Życzenia Wielkanocne

Zgodnie z niepisaną tradycją i mojego uwielbienia do celebracji wszelakich świąt, dziś przychodzę życzyć Wam wszystkiego co najlepsze, choć myślę, że w aktualnej sytuacji wystarczyłoby chyba tylko: "zdrowia i pieniędzy"... Dla mnie, jak i pewnie dla każdego, będą to święta wyjątkowe. Po raz pierwszy, zamiast spędzać je w wesołym gwarze sporej i bliskiej mi rodziny, będę tylko z mężem (i dwoma kiciusiami, żeby nie było :D), a także po raz pierwszy w całej swej kuchennej niezdarności będę robiła pasztet, faszerowane jajka, gotowała barszcz i piekła kiełbaski... Jest trudno, jest ciężko, nie wiem co będzie dalej, ale mam nadzieję, że choć odrobinę uda się nam wszystkim poczuć atmosferę Wielkanocy. W tych niełatwych chwilach bądźmy też dla siebie milsi, bardziej wyrozumiali. Mimo wszystko chyba jednak warto być dobrym... I na koniec: zostańcie w domu, zadzwońcie do rodziny i niech pamięta o Was zajączek :D Buziaki i Wesołego Alleluja! Jeszcze wrócimy do nowej normalności. 
P.S. Szczególne podziękowania i życzenia zdrowia przesyłam całemu personelowi medycznemu, który w tym momencie daje z siebie wszystko. Podziwiam Was dziś wyjątkowo, ale również na co dzień widzę, że dajecie z siebie bardzo wiele, byśmy my mogli być zdrowi. Trzymajcie się dzielnie i dbajcie też o siebie!

3 komentarze :

Bardzo mi miło, że chcesz do mnie zaglądać i czasem zostawić po sobie komentarz ;* Jeśli zaobserwujesz mojego bloga: daj znać! ;) Na pewno Cię wtedy odwiedzę :)