środa, 23 grudnia 2020

Wesołych Świąt mimo wszystko

Rok 2020 chyba większości z nas dał w kość. Powoli można się z nim jednak żegnać i przy okazji Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym życzyć Wam tego, co najlepsze. Przede wszystkim dużo zdrowia - aktualnie jest w cenie, oraz by udało Wam się spędzić nadchodzące dni bezpiecznie i odpowiedzialnie, a także tego abyśmy Boże Narodzenie 2021 mogli obchodzić już "normalnie". Poza tym dużo szczęścia, miłości, spełnienia marzeń, oraz dużo empatii i wyrozumiałości dla innych. Z bardziej przyziemnych rzeczy oczywiście życzę jeszcze raz Wesołych Świąt, mile spędzonego czasu, spokoju, pieniędzy (z nimi jednak jest w życiu łatwiej i weselej ;)), pięknych prezentów oraz dużo wolnego ;) Dziękuję, że jesteście! I przy okazji - Szczęśliwego Nowego Roku i mimo wszystko udanej zabawy sylwestrowej, choć niewykluczone, że do końca miesiąca jeszcze się odezwę. Buziaki! ;* Może najlepsze chwile są jeszcze przed nami ;)

8 komentarzy :

 1. Wesołych Świąt i Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknych, rodzinnych Świąt i normalnego 2021 roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych, spokojnych, rodzinnych świąt spędzonych w atmosferze wzajemnej życzliwości i miłości życzę kochana Tobie i Twoim najbliższym.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych świat. Niech będą to wesołe i pogodne święta mimo narzucanych nam restrykcji. Nowy Rok na pewno będzie lepszy, a na pewno postawi nam nowe wyzwania, które wiele nas nauczą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowych spokojnych Świąt Kochana :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za życzenia, wzajemnie! Moje święta były bardzo przyjemne :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że chcesz do mnie zaglądać i czasem zostawić po sobie komentarz ;* Jeśli zaobserwujesz mojego bloga: daj znać! ;) Na pewno Cię wtedy odwiedzę :)